ekoProdukty

Proekologicznie

Nasza zielona polisa na przyszłość

Ochrona środowiska naturalnego jest ważnym elementem polityki naszej firmy. Doradzając klientom w optymalnym sposobie doboru towaru, świadomie promujemy i proponujemy produkty minimalizujące negatywny wpływ człowieka na nieodnawialne zasoby przyrody. W poniższym katalogu wyselekcjonowaliśmy m.in. artykuły ulegające biodegradacji, wykonane z wtórnym wykorzystaniem materiałów oraz ograniczające zużycie energii.  Znajdziesz w nim papier pochodzący z recyklingu oraz upraw ekologicznych, przybory wykonane z przetworzonego polipropylenu i polistyrenu, energooszczędne drukarki i wiele innych. Czynnie wprowadzamy w życie politykę minimalizacji ilości odpadów i ich segregacji. Zachęcamy do tego również naszych klientów, poprzez takie działania jak umożliwienie odbioru od nich makulatury i utylizację zużytych tonerów do drukarek m.in. za pomocą dostępnego dla każdego klienta programu hp.

Nie tylko drogie, hybrydowe i elektryczne samochody wyznaczają trendy proekologicznych zachowań konsumentów. O przyszłość naszej planety możemy zadbać rozważnie wykonując nasze codzienne obowiązki, wykorzystując w nich produkty przyjazne naturze. Współczesne biuro odkrywa przed nami wiele takich możliwości, mamy nadzieję, że wspólnie z Spin Papier będziesz chciał z nich korzystać.

Gelsprinter

Drukarki żelowe GelSprinter są ekologiczną alternatywą dla drukarek laserowych i atramentowych do użytku domowego i biurowego. Dzięki wykorzystaniu rewolucyjnego płynnego żelu łączą jakość i szybkość wydruku laserowego z niskim zużyciem energii i innymi zaletami druku atramentowego.
Ricoh postarał się o zminimalizowanie niekorzystnego wpływu drukarek GelSprinter na środowisko naturalne na każdym etapie ich cyklu życiowego, od produkcji do utylizacji po zakończeniu okresu eksploatacji. Dzięki temu są one doskonałym rozwiązaniem dla firm wdrażających strategie redukcji emisji dwutlenku węgla i ograniczenia ilości odpadów.

Eko-kalkulator

drukujemy ekologicznie

Produkty GelSprinter

drukujemy ekologicznie

Certyfikaty naszych produktów

certyfikat 1
certyfikat 2
certyfikat 3
certyfikat 4
certyfikat 5