artykuły spożywcze

artykuły chemiczne i higieniczne

artykuły chemiczne i higieniczne

loga producentów

O firmie Spin-Papier Sp. z o.o.

Firma Spin Papier powstała w 1995 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Naszą kluczową działalnością jest sprzedaż artykułów i urządzeń biurowych, biuroserwis oraz sprzedaż kopiarek i związanych z nimi materiałów eksploatacyjnych. Prowadzimy szeroki zakres usług serwisowych oferowanego sprzętu. Jesteśmy autoryzowanym partnerem największego na świecie dostawcy rozwiązań dokumentowych- firmy RICOH. W 2005 roku staliśmy się częścią ogólnopolskiej sieci biuroserwisowej OSAA, co pozwala nam zapewnić pełne zaopatrzenie naszych klientów w urządzenia i artykuły biurowe potrzebne do ich prawidłowego funkcjonowania.
Prowadzimy obsługę pojedynczych podmiotów gospodarczych, jak również wielodziałowych jednostek o rozbudowanej strukturze organizacyjnej, dzięki czemu nieustannie poszerzamy grono naszych klientów.

Misją Spin Papier jest nowoczesna, kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i firm w obszarze dostarczania towarów, urządzeń i usług biuroserwisowych. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja klientów. Zależy nam na budowaniu długofalowych partnerskich relacji z naszymi kontrahentami. Państwa potrzeby są wytyczną rozwoju Spin Papier. Stale poszerzamy nasz asortyment i zakres świadczonych usług.

W swojej ofercie proponujemy produkty najwyższej jakości, wiodących światowych producentów, zawsze w atrakcyjnej cenie.
W naszej ofercie znaleźć można:
materiały eksploatacyjne, w tym: wkłady atramentowe, tonery do urządzeń laserowych, bębny, taśmy barwiące, folie termotransferowe
artykuły biurowe i papiernicze m.in. : papiery do drukarek i kopiarek w arkuszach i rolach, akcydensy, notesy, zeszyty, etykiety, zakreślacze, markery, długopisy, pióra, ołówki, wkłady, grafity, dziurkacze, nożyczki, zszywacze, spinacze, kleje, korektory, materiały pakowe
oraz produkty niezbędne do archiwizacji dokumentów takie jak: teczki, segregatory, koszulki, skoroszyty, obwoluty, kartony archiwizacyjne, przekładki, oprawy dokumentów, płyty CD i DVD oraz pamięci masowe.
Naszym najważniejszym kapitałem są pracownicy- profesjonaliści objęci rozwiniętym programem szkoleń i posługujący się najnowszą wiedzą z zakresu dostępnych technologii.
Zadowolenie klientów jest miarą naszego sukcesu.

 

hurtownia biurowych

serwis gorzów

Zakupy w naszej siedzibie