ricoh

Urządzenia wielofunkcyjne
Drukarki
Cyfrowe powielacze

urządzenia innych marek

Kserokopiarki i kopiarki

Od 1995 roku jesteśmy autoryzowanym partnerem światowego lidera rozwiązań dokumentowych- firmy RICOH. Posiadamy szeroką gamę produktów wśród których znajdują się kopiarki, drukarki , faksy, urządzenia wielofunkcyjne i cyfrowe powielacze.

Oferujemy fachową pomoc  wyboru odpowiedniego sprzętu i materiałów eksploatacyjnych najlepszych w Twojej działalności. Metody działań dostosowujemy do każdego klienta. Do głównych korzyści naszych klientów należy zmniejszenie na wstępie kosztów związanych z dokumentami do 30% (dane klientów Ricoh) oraz ciągłe ulepszanie produktywności, zarządzania i wydajności, które znajdują się pod stałą kontrolą. Uzupełnieniem dla dostarczanego przez nas sprzętu jest oprogramowanie oraz rozwiązania dla klientów, które obejmują  usługi konserwacyjne oraz wsparcie techniczne.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 pod numerami telefonu: 957206620, 601350828

W naszej ofercie znajdziesz również urządzenia nowe i używane innych renomowanych marek.

Oferujemy:

  • Sprzedaż detaliczną
  • Uruchomienie sprzętu u klienta
  • Doradztwo w zakresie doboru sprzętu
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Pomoc techniczną
  • Wynajem i dzierżawę urządzeń biurowych

Dlaczego RICOH?

Firma RICOH powstała w 1936 r. w Japonii. Jest wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań dokumentowych, który posiada bogate tradycje w dostarczaniu zaawansowanych, tworzonych z myślą o klientach rozwiązań technicznych. Obecnie obejmuje 317 firm i oddziałów, a także 26 zakładów produkcyjnych. Należy do dziesięciu największych na świecie firm informatycznych.

Czy wiesz, że…

Ricoh po raz kolejny został uznany za jedną ze 100 najbardziej zrównoważonych korporacji świata („Global 100 Most Sustainable Corporations in the World”). Lista 2012 Global 100 została ogłoszona podczas corocznego Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w Szwajcarii. Ricoh, firma silnie zaangażowana w działania środowiskowe i społeczne, co roku znajduje się na liście Global 100 dzięki nieustannej modernizacji środowiska pracy i wspieraniu zrównoważonego rozwoju klientów, przy jednoczesnym dodawaniu rzeczywistej wartości biznesowej. To prestiżowe wyróżnienie jest kolejnym potwierdzeniem zaangażowania Ricoh w kwestie dotyczące zrównoważonego rozwoju.

Zielony kalkulator RICOH

 

Pobierz druk zamówień

PDF lub XLS